Zamówienie

Zamówienia prosimy składać drogą elektroniczną na adres: zamowienia@styropak.com.pl

Dokonując zakupów w naszej firmie mają Państwo możliwość skorzystania z kilku wariantów realizacji zamówienia:

Odbiór osobisty z fabryki – Każdy zamówiony produkt można odebrać osobiście w naszej firmie, w godzinach pracy biura i magazynu, przy ul. Michałki 36, usługa ta jest całkowicie bezpłatna. Ze swej strony bardzo prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie, abyśmy mogli przygotować towar, co znacznie skróci czas realizacji zamówienia.

Dostawa transportem firmowym – Każdy zamówiony produkt możemy dostarczyć do klienta własnym transportem. Usługa ta jest realizowana od poniedziałku do piątku, a załadunki odbywają się w godzinach 7:00-15:00. Dostawy realizujemy w rejonie Trójmiasta i okolic, a dostawa jest nieodpłatna. Warunkiem skorzystania z oferty jest osiągnięcie minimum logistycznego na dany materiał (nie mniej niż 10m3). Zamówienia realizujemy zwykle w ciągu 2-3 dni roboczych od potwierdzenia zamówienia lub/i płatności.

Paczki z pudełkami i kształtkami wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na koszt odbiorcy. Płatność na podstawie faktury proforma – z wliczoną ceną za transport, opcja „za pobraniem” jest dodatkowo płatna. Na życzenie klienta możliwy jest również odbiór osobisty i własnym kurierem, wówczas prosimy o sprawdzenie kosztów transportu i zamówienie kuriera we własnym zakresie. Prosimy o przesłanie awizacji kuriera. Odbiory tylko w godzinach pracy biura i kasy, czyli 7:00-15:00