Chipsy styropianowe

Chipsy – styropianowy wypełniacz

Przesyłanie, transportowanie przedmiotów kruchych i delikatnych wymaga odpowiedniego opakowania i zabezpieczenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta oferujemy „chipsy”- wypełniacz styropianowy.

Przedmiot obsypany „chipsami” styropianowymi jest delikatnie amortyzowany, dzięki czemu nie powstają w nim niebezpieczne naprężenia mogące go uszkodzić. Czasami zdarza się przepakowywać towary do mniejszych opakowań, nie zawsze wymiarami dostosowanych do konkretnych produktów. „Chipsami” można wypełnić wolną przestrzeń, a dodatkowo pozwalają na pakowanie kilku przedmiotów w jednym opakowaniu, bez ich wzajemnego uszkodzenia.

Kolejną zaletą naszego produktu jest bardzo mała higroskopijność. Istnieją produkty źle tolerujące zmiany temperatur i wilgotność – np. elektronika. Wypełniacz styropianowy ma również właściwości izolacyjne, co szczególnie ważne jest przy zachowaniu odpowiedniej temperatury – np. przechowywanie odczynników chemicznych. Poza tym tak opakowany produkt jest dobrze chroniony przed dużymi zmianami temperatury – np. zmianą klimatu. Jest łatwy w zastosowaniu, lekki, sprężysty i bardzo dobrze absorbuje energię powstałą podczas wstrząsów.

Wypełniacz pakowany jest w worki ok 1 kg (około 70 litrów). Z uwagi na duże rozmiary towaru preferujemy odbiór osobisty.

Zamówienia

tel 58 324 24 24
e-mail: biuro@styropak.com.pl